Uwaga! Ciasteczka!

Obiektyw.info stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

Wydrukuj tę stronę

Gdzie i kto kandyduje do Rady w Grodzisku?

24 wrzesień 2018

Kandydaci do Rady Miejskiej w Grodzisku Maz. w wyborach samorządowych 2018. 

Znajdź swoją ulicę i dowiedz się kto kandyduje z Twojego okręgu. Źródłem informacji jest Państwowa Komisja wyborcza.

Redakcja

 

Okręg Nr 1

Grodzisk Mazowiecki ulice: 1 Maja, 11 Listopada, 3. Maja od nr 66 do nr 74 (parzyste) i od nr 53 do końca (nieparzyste), Akacjowa, Aleja Mokronoskich, Aleja Piłsudskiego, Andersa, Armii Polskiej, Bałtycka, Bankowa, Bartniaka, Batorego, Bema, Bliska, Bociania, Bojanka, Borówkowa, Bulwar Sobieskiego, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Chlewińska, Chrobrego, Chrzanowska, Cicha, Cieszyńska, Cyraneczki, Czapli, Daleka, Dąbrówki, Dolna, Fabryczna, Fałata, Floriańska, Fredry, Garbarska, Gliniana, Głogowa, Gołębia, Graniczna, Grottgera, Grunwaldzka, Harcerska, Hynka, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kierlańczyków, Kilińskiego, Kłopot, Kmicica, Kołłątaja, Konspiracji, Korfantego, Kossaka, Kościelna, Kościuszki, Kowalska, Kraszewskiego, Kresowa, Krokusów, Krótka, Krupińskiego, Kwiatowa, Langiewicza, Lawendowa, Lelewela, Limanowskiego, Lipowa, Lutniana, Łączna, Maczka, Makowskiego, Malczewskiego, Malinowa, Mała, Mariańska, Matejki, Mieszka I, Mochnackiego, Mokra, Montwiłła, Morelowa, Mostowa, Na Grobli, Nadrzeczna, Narutowicza, Niecała, Nieduża, Niemcewicza, Niska, Nowa, Nowy Grodzisk, Obrońców Getta, Ogrodowa, Okrzei, Olszowa, Ordona, Orkana, Pańska, Parkowa, Pastelowa od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 33 do końca (nieparzyste), Piękna, Pileckiego (17 Stycznia), Plac Jana Pawła II, Plac Króla Zygmunta Starego, Plac Wolności, Plantowa, Plater, Polna, Poniatowskiego, Porzeczkowa, Purpurowa od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 29 do końca (nieparzyste), Pusta, Poziomkowa, Przemysłowa, Przeskok, Radońska, Rokiciańska, Rolna, Rozkoszna, Różana, Rumiankowa, Rybitwy, Rybna, Rzeczna, Sadowa, Sielska, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skarbka, Składowa, Skłodowskiej, Skrajna, Słonecznikowa, Słowackiego, Spadowa, Spiska, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Sprawna, Staszica, Stawowa, Stolarska, Storczykowa, Strażacka, Szarotki, Szeroka, Szpakowskiego, Szwedzka, Szwoleżerów, Śląska, Ślusarska, Średnia, Świeża, Teodory, Tokarzewskiego, Towarowa, Transportowa, Traugutta, Ułańska, Waryńskiego, Wesoła, Wierzbowa, Wiewiórki, Willowa, Wolniewicz, Wólczyńska, Wygodna, Wysockiego, Zachodnia, Zagaje, Zajęcza, Zakątek, Zaścianek, Zielona, Zielony Rynek, Ziemiańska, Zondka, Żeromskiego, Żulińskiego, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żydowska, Żyrardowska, Żytnia

Listy kandydatów:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA

1. BENEDYKCIŃSKI Grzegorz Józef

2. STANKIEWICZ Sylwester Szczepan

3. MORWIŃSKI Jan Jarosław

4. DZIEKAŃSKA Irmina

5. ŚLIWIŃSKA Wiesława Zofia

6. CUROŁ Katarzyna Jolanta

7. KAPUŚCIAK Aleksandra Maria

8. ŚWIDERSKI Dariusz Robert

9. NOWACKI Łukasz Mirosław

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. LEWANDOWSKI Łukasz

2. KOWALCZYK Krzysztof

3. PACHOLCZYK Adrian

4. ROMANOWSKA Wiesława Teresa

5. FOLWARSKA Maria Bożena

6. IGNATOWICZ-MAHLER Ewa Maria

7. KRAJEWSKA Magdalena Anna

8. BARCIKOWSKI Bogdan Andrzej

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"

1. MERGNER Piotr

2. GRYŻEWSKI Andrzej Henryk

3. GUTKOWSKA Anna Danuta

4. MOŻEJKO Piotr Janusz

5. PYTLIŃSKA Alicja Elżbieta

6. SKOWROŃSKI Sylwester Józef

7. KOPEĆ Marzanna Agnieszka

8. BARANOWSKA Grażyna Anna

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH

1. GĘBALSKA-BEREKETS Anna Maria

2. STRÓŻEWSKI Paweł Zbigniew

3. JABŁOŃSKI Dariusz Aleksander

4. PERZYNA Władysław

5. GOGÓŁ Danuta Krystyna

 

Okręg Nr 2

Grodzisk Mazowiecki ulice: 3. Maja od nr 2 do nr 64 (parzyste) i od nr 1 do nr 51 (nieparzyste), Adwenta, Architektów, Arciszewskiego, Armii Krajowej, Asnyka, Ateńska, Augustowska, Baczyńskiego, Bairda, Bartnicza, Baśniowa, Białostocka, Bojasińskiego, Bołtucia, Braci Okuniów, , Brzozowa, Buczynowa, Cegielniana, Chełmińska, Chłapowskiego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Chopina, Czarnieckiego, Czeremchowa, Czeska, Dąbrowskiego, Deotymy, Dębowa, Dwernickiego, Dworska, Dygasińskiego, Działkowa, Forsycji, Frycza Modrzewskiego, Geodetów, Gimnazjalna, Godebskiego, Górna, Grabowa, Grzybowa, Jaśminowa, Jelenia, Jesionowa, Jeżynowa, Jordanowicka, Kadowska, Kaliska, Kasprowicza, Kaszubska, Kielecka, Kijowska, Kleeberga, Klonowa, Knapskiego, Kochanowskiego, Kołysanki, Konopnickiej, Kopernika, Kosińskiego, Krasickiego, Krasińskiego, Krasnali, Kredytowa, Królewska, Krzywoustego, Książęca, Kurpiowska, Leszczynowa, Leśna, Licealna, Litewska, Lubelska, Lwowska, Łokietka, Łowcza, Łowicka, Mazurska, Mickiewicza, Milanowska, Miła, Mloska, Modrzewiowa, Moniuszki, Myśliwska, Na Laski, Nadarzyńska, Obrońców Pokoju, Okólna, Olsztyńska, Okrężna, Okulickiego, Orląt, Orzeszkowej, Osieckiej, Ossolińskiego, Owocowa, Paderewskiego, Paryska, Piaskowa, Piastów, Piaszczysta, Płocka, Podgórna, Popiela, Praska, Prądzyńskiego, Prosta, Przejazdowa, Przystankowa, Pułaskiego, Radiowa, Radomska, Reja, Rembeka, Reymonta, Robotnicza, Ruczaj, Rusałki, Rzemieślnicza, Siedlecka, Sienna, Sieradzka, Skargi, Skromna, Słoneczna, Sokola, Sowińskiego, Sułkowskiego, Suwalska, Syrokomli, Szczerkowskiego, Szczęsna, Szkolna, Świerkowa, Tarnowska, Teligi, Tkacka, Topolowa, Toruńska, Tylna, Umińskiego, Urbanistów, Warmińska, Warszawska, Wenecka, Westfala, Wiejska, Wielopolskiego, Wieluńska, Wiklinowa, Wileńska, Wioślarska, Włocławska, Wolframa, Wysoka, Wyspiańskiego, Zacisze, Zamoyskiego, Żółkiewskiego

Listy kandydatów:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA

1. CEGLIŃSKI Norbert Jacek

2. WRÓBLEWSKA Joanna Maria

3. OKUROWSKI Andrzej Edmund

4. DZIEKAŃSKI Robert Krzysztof

5. SUCHOŻEBRSKI Tomasz Piotr

6. JEZIERSKA Katarzyna Alicja

7. FLORCZAK Bogusława Elżbieta

8. ZŁOTKOWSKA Luiza

9. KRUPSKI Tomasz Jan

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. OKUROWSKI Janusz Leon

2. ALEKSANDROWICZ Teresa

3. MARJAK-KOCUR Kamila

4. ŻYŁA Krystyna Anna

5. SZELERSKI Zbigniew Ryszard

6. ZIARKOWSKI Mariusz

7. MARCZEWSKA Lidia

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. WINIARSKA-CZAJKOWSKA Maja Magdalena

2. KALINOWSKA Małgorzata Jolanta

3. CZARNECKI Mikołaj Marian

4. KAMIŃSKA Małgorzata

5. JĘDRYCHOWICZ Patryk Tomasz

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"

1. GÓRSKA Ewa Małgorzata

2. STĘPIEŃ Ewa

3. SOSNOWSKI Karol Stanisław

4. TUSZYŃSKA Barbara Grażyna

5. BIAŁAS Tomasz

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH

1. KACZOROWSKI Radosław Marcin

2. GOLIS Tomasz Mirosław

3. CETWIŃSKI Krzysztof Paweł

4. SAWICKA Wanda Zofia

5. KACZOROWSKA Maria Natalia

6. NIEDZIŃSKA Anna

7. MIERZEJEWSKI Marcin Krzysztof

 

Okręg Nr 3

Adamowizna, Adamów, Chlebnia, Chrzanów Duży, Chrzanów Mały, Czarny Las, Izdebno Kościelne, Izdebno Nowe, Janinów, Kady, Kałęczyn, Kłudno Nowe, Kłudno Stare, Kłudzienko, Kozerki, Kozery Nowe, Kozery, Kraśnicza Wola, Książenice, Makówka, Marynin, Mościska, Natolin, Odrano-Wola, Opypy, Radonie, Szczęsne, Tłuste, Urszulin, Wężyk, Władków, Wólka Grodziska, Zabłotnia, Zapole, Żuków

Listy kandydatów:

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA

1. GALIŃSKI Piotr Stanisław

2. JÓZEFOWICZ Jarosław

3. SOBOL Małgorzata Krystyna

4. KOLASA Stanisław

5. GAJOWNICZEK Mirosław Ekspedyt

6. PIENIĄŻEK-FIBICH Dorota

7. PIETRUCZUK Stanisław Franciszek

8. BUKOWSKA Ksenia Agnieszka

9. KAWAŁKO Justyna Małgorzata

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. WIŚNIEWSKA Joanna

2. REDEL Jarosław Jerzy

3. KAPES Grzegorz Jan

4. ALEKSANDROWICZ Katarzyna

5. ZAKRZEWSKI Stanisław

6. BIAŁAS Kazimierz

7. ZBYSZYŃSKA Urszula Anna

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. KOWALSKI Maciej Jakub

2. OKUROWSKI Bartłomiej Adam

3. POŚNIAK Agnieszka

4. STUDZIŃSKI Marek Krzysztof

5. AMBROZIAK Agata

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"

1. JAŁGOS-DĘBSKA Grażyna Krystyna

2. PADUCH Ewa Teresa

3. KOPEĆ Maciej

4. PYTLARCZYK Jarosław Tomasz

5. ŁUCZKA-SĘKULSKA Agnieszka Tamara

6. POLAK Renata Danuta

7. MALISZEWSKI Daniel

8. UBYCH Fryderyk Marian

9. TUSZYŃSKA Barbara Irena

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH

1.  FOLWARSKI Tadeusz

2.  KARASEK Aleksandra

3.  MACKIEWICZ Eliza

4.  KOZICKA Danuta Anna

5.  GOGÓŁ Michał Robert

 

mz